המטבע הקהילתי שלכם

למטבע הקהילתי יש ערך כספי משתנה שמושפע משמעותית מהיקף העסקאות שנעשות באמצעות אפליקציית Colu ומערבות את המטבע הקהילתי, אך גם משינויים בעולם הקריפטו.
המטבע הקהילתי של Colu יינתן כהטבה עבור משתמשים שביצעו רכישות מקומיות באמצעות הארנק הדיגיטלי. כלומר, המטבע יינתן אוטומטית עבור כל רכישה בעסק מקומי (ותשלום בעזרת האפליקציה), על מנת לעודד רכישות במסגרת הקהילה.

רוצים להיות הראשונים לקבל את המטבע הקהילתי של Colu?

קבלu גישה מוקדמת למטבע הקריפטו הדיגיטלי שלנו

כיצד ניתן להשתמש במטבע הקהילתי?

למטבע הקהילתי יש ערך כספי משתנה שמושפע משמעותית מהיקף העסקאות שנעשות באמצעות אפליקציית Colu ומערבות את המטבע הקהילתי.

החזון שלנו הוא פיתוח כלכלה מקומית שבה תוכל לקנות באופן יומיומי קפה או ארוחת צהריים, באמצעות המטבע הקהילתי, ובנוסף גם לקבל את המטבע כהטבה עבור כל רכישה מקומית באמצעות האפליקציה.
זה די פשוט, קונים עם Colu - מקבלים מטבעות קהילתיים.

 

זו ההזדמנות שלכם להפוך לשותפים בקהילה המקומית!

המטבע הקהילתי מעצים אתכם כחברי קהילה! דרך המטבע אתם יכולים לקחת חלק אמיתי בפעילות הכלכלית - חברתית בקהילה, וזה די הופך אתכם ל'בעלי עניין' בכלכלה המקומית.

 

ככל שתחזיקו יותר מטבעות קהילתיים, כך תוכלו להרגיש יותר מעורבים.

תמיכה בעסקים מקומיים

קהילה מקומית חזקה היא מקום בו עסקים קטנים ועצמאיים צומחים ומשגשגים, ותושבי אותה קהילה תומכים בעסקים אלו ורוצים לקדם את טובת הקהילה.

על ידי כך שאנחנו מציעים הטבות במטבע הקהילתי עבור רכישות בעסקים מקומיים, אנחנו מעודדים יותר זרימה של כסף לעסקים הללו. עסקים קטנים הם עמוד השדרה של הקהילה ולכן פעילות מקומית מהסוג הזה מחזקת את הכלכלה המקומית.

בונים קהילות חזקות ביחד

המטבע הקהילתי הוא המפתח להגשמת החזון שלנו: בניית קהילות מקומיות חזקות וברות קיימא.
אנחנו מאמינים שקהילה מקומית יציבה וחזקה מהווה קרקע פוריה עבור עסקים מקומיים לצמוח ולשגשג, עבור תושבים לתמוך בהם, ועבור כולנו לבנות מקום טוב יותר לחיות בו. 

 
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon

עקבו אחרינו